اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود تحقیق گوجه فرنگی

دانلود تحقیق گوجه فرنگی

با توجه به انقلاب صنعتی در دنیا، از قرن نوزدهم تاکنون، کشاورزی هم با ورود ماشین­آلات دستخوش تحولات چشمگیری شد که ثمره این حرکات را امروزه در بخش مکانیزاسیون همگی شاهد آن هستیم، ولی اگر تاریخ ۱۰۰ساله گذشته را تا امروز در مورد صیفی جات مورد نقد و بررسی قرار دهیم جهش های جالبی را در روند سیر تکاملی صنعتی شدن مشاهده می­کنیم که عمده این تحولات را مختصراً به حضور اعلام می­دارم:
- ورود تراکتور و ماشین آلات خاک­ورزی اولین گام در صنعتی شدن کشاورزی میباشد که با افزایش راندمان در واحد زمان و کاهش نیروی انسانی و حیوانی توانست جایگاه خود را به عنوان اولین پدیده نوین صنعتی در دنیا ثبت کند.
- استفاده از کود های شیمیایی: زمان زیادی طول نکشید که محققان با معرفی محصول جدیدی به نام کودهای شیمیایی توانستند باعث افزایش باور نکردنی عملکرد محصول در تولید گردند.
- سموم دفع آفات و علف کشها: سالانه با ترویج صنعتی شدن کشاورزی و تقاضای بازار به محصولات با کیفیت مناسب و همچنین خسارات بالای آفات، بیماری­ها و علفهای هرز، با معرفی سموم مختلف گامی نو در عرصه صنعتی شدن تولید برداشته شد.
- بذور اصلاح شده­: تلاش محققان با بدست آوردن ۳ فاکتور قبل به پایان نرسید و با نگاهی جدید، آنها دریافتند که پایه­های افزایش راندمان را می­توان در خصوصیات ژنتیکی گیاهان جستجو کرد و با ورود بذر اصلاح شده همه روزه شاهد انقلاب دیگری در این صنعت می­باشیم.
- آبیاری تحت فشار و مالچ کشی: با پیشرفت علم، افزایش سطوح زیر کشت و نیز کاهش منابع مطمئن آب در دنیا، انقلابی دیگر رقم خورد و آن هدایت آب موثر بر روی نقطه اثر گیاه بود و با بهره برداری از مالچ توانست همگام با کاهش آب ، علفهای هرز را نیز مهار نماید.آبیاری تحت فشار فرزند این نیاز بی حد بشر به آب می­باشد.

شامل 18 صفحه فایل wordپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
goje-farangiiii_1913131_3206.zip671k

دانلود تحقیق یخچال سازی صنعتی

دانلود تحقیق یخچال سازی صنعتی اولین یخچال در سال 1784 در دانشگاه گلاسکو به ثبت رسید. در سال 1805، اولین یخچال که بخار را جایگزین مایع نموده بود، طراحی گردید. در سال 1850 یا 1851، بستنی ساز به ثبت رسید. در سال 1857، یک استرالیایی، دستگاه خنک کن با بخار متراکم را معرفی نمود. در سال 1859، یک فرانسوی سیستم پیچیده تری را ساخت، که برعکس دستگاه های متراکم کننده اولیه، که هوا را بعنوان سردکننده بکار میبرد، از آمونیاک که سریعاً منبسط م ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود تحقیق مقایسه سلاح های ایران و کشور های غربی

دانلود تحقیق مقایسه سلاح های ایران و کشور های غربی تجهیزات نیروی نظامی ایران ایران در زمان محمد رضا شاه، شروع به خرید فراوان اسلحه از کشورهای غربی کرد. هزینه مدرسه این خریدها از درآمدهای سرشار نفتی کشور به دست می آمد. این خریدها باعث شد ارتش ایران در آن زمان به قدرتمندترین ارتش خاور میانه (به استثنای اسرائیل به دلیل دارا بودن سلاح‌های هسته ای) تبدیل شود. بعد از انقلاب به علت قطع رابطهمدرسه ایران با غرب، ارسال سلاح به این کشور قطع شد. بعد از ج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان