اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود کارآموزی راجع به توليدات شرکت پارس مينو

دانلود کارآموزی راجع به توليدات شرکت پارس مينو

شرکت صنعتي پارس مينو ( سهامي عام ) در سال 1338 بصورت سهامي عام تاسيس وتحت شماره 6980 در اداره ثبت شرکت ها و مالکيت صنعتي به ثبت رسيد و در مهر ماه سال 1360 مشمول بند « ب » قانون توسعه و حفاظت صنايع ايران و تحت پوشش سازمان صنايع ملي قرار گرفت.

 

تاريخچه کارخانه:

مقدمات اوليه کارخانه مينو در سال 1340 توسط آقاي خسرو شاهي آماده شد .وبنا بر تصميم گيري ايشان به نام فرزند بزرگشان « مينو » ناميده شد. در سال 1343 کارگاه آبنبات سازي که توليد آن در دو بخش آبنبات و تافي بود راهاندازي شد. اين کارگاه به کارخانه مينوي خرمدره منتقل شد. اواخر سال 1343 کارگاه ويفر ، بيسکويت سازي ، لوازم آرايشي وبهداشتي ( بجاي کارگاه سوخاري کنوني ) شروع بکار کرد که پس از آن آدامس دراژه در سال 1346 ، کارگاه پفک در سال 1347 و آدامس بادکنکي 1348 و آدامس استيک در سال 1349 و نهايتا" در سال 1352از کارگاه توليد سوخاري بهره برداري شد. پس از سال 1352 زمين مجاور کارگاه ها خريداري شد و کارگاه دارويي به آنجا منتقل شد. تا سال 1359 مديريت کارخانه به عهده آقاي خسرو شاهي بود که تهران شامل دو بخش : بخش قاسم و پرسيس ( توليد اجناس صادراتي ) و کارخانه مينوي خرمدره تحت پوشش ايشان بود. سرانجام کارخانه در همان سال توسط دولت مصادره شد و زير نظر سازمان گسترش صنايع ملي در آمد. در حال حاضر مدير عامل مهندس امامي و کارگاه دارويي وغذايي تحت مديريت متفاوت مشغول بکارند. مساحت کلي کارخانه220000 مترمربع است. کارگاههاي غذايي تحت ليسانس انگلستان و کارگاههاي آرايشي و بهداشتي تحت ليسانس پارس هستند که پس ازانقلاب بصورت مستقل عمل کرده . اين کارخانه هم اکنون وابسته به بنياد وتحت نظر سازمان صنايع ملي ايران است. در سال 1371 شرکت صنعتي پارس مينو از لحاظ صادرات در بين 75 شرکت صادر کننده سازمان صنايع ملي ايران در مقام اول قرار گرفت و داراي گواهي ISO مي باشد.

 

 

آشنايي کلي با مکان کارآموزي

 

شرکت صنعتي پارس مينو کيلو متر 8 جاده مخصوص کرج در کنار شرکت پارسه قوه تحت پوشش گروه صنايع ملي ايران يکي از عظيم ترين کارخانجات مواد غذايي در خاور ميانه مي باشد و در حال حاضر فعاليت خود را گسترش مي دهد.

 

نوع توليدات :

محصولات غذايي :

بيسکويت ،ويفر ، شکلات ، آدامس ،پفک نمکي ، سوخاري ،کشمش

 

محصولات دارويي:

قرص، آمپول، شربت، پماد، قطره

 

محصولات آرايشي - بهداشتي:

شامپو ،کرم، عطر، رنگ مو، ادو توالت، گليسيرين

 

مقدمه:

درک موقعيت تاريخي انسان در گذر از مرز قرن ها در ابعاد متفاوت ،گسترده وسيعي را در جنبه هاي مختلف در مقابل متفکرين گسترده است آنچه در اين ميان بيش از هر موضوع ديگري اذعان به محدود بودن منابع غذايي در جهان ونيز پراکندگي غير عادلانه آن در جوامع کنوني اين حجم وسيع دندانهاي گشوده را که با ضريب نزديک به 3% در سال نيز در حال گسترش است.با چه غذايي مي توان پر کرد؟ و با کدام فرضيه قابل قبول مي توان نظريه ماستوس را مردود دانست و با توليدي به حجم قرين به نياز بيش از 7 ميليارد ي کره خاکي رسيد.که اين خود فقط بخشي ضروري از نيازهاي بستري در قرن آتي است که آنها نيز هر يک به فاجعهاي مي مانند در همين ابعاد.

گفته مي شود « سده بيست ويکم ، نزاع بر سر منابع غذا وآب خواهد بود ... »

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pars-minoo_322878_1983.zip1.4 MB

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar