اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود مقاله فاصله گذاری پایه های لوله

دانلود مقاله فاصله گذاری پایه های لوله

هنگامیکه پایه های یک خط لوله افقی در نقاط میانی نصب می شود، تنش انتهایی لوله بین این دو پایه رخ داده و مقدار انحنا و خمیدگی به وزن لوله، سیال، عایق کاری و دریچه ها و اتصالات احتمالی در خط لوله بستگی دارد. اگر خط لوله بدون هیچ تنظیم (Pitch) رو به پایین نصب شود، گودالها و فرورفتگیهایی در هر دهانه بوجود آمده که در صورتیکه خط لوله حامل بخار باشد. امکان تراکم کاری و میعان در آن وجود دارد. جهت رفع این فرو رفتگیها خط لوله باید رو به پایین نصب شود طوریکه خروجی هر دهانه پایین تر از حداکثر انحنا باشد.

کرین (Crane) جهت تعیین انحراف خط لوله های استاندارد افقی پر از آب، اندازه لوله ها شامل تا "4 بوده، آزمایشها و بررسیهای متعددی را انجام داده که نتایج آنها نشان می دهد که در لوله های بزرگتر از "2 و با با پایه هایی با ابعاد و اندازه های کانونی بزرگتر از 10 فوت، انحراف برآیند کمتر از انحراف تعیین شده با استفاده از فرمول در یک لوله یکنواخت بارگیری شده و مسدود در هر دو انتها می باشد. در لوله هایی به اندازه "2 و کوچکتر انحراف آزمایش شده بیش از انحراف تعیین شده از طریق فرمولی برای لوله هایی با هر دو انتهای مسدود بود و در دهانه های کوتاهتر، انحراف با استفاده از فرمولی برای خط لوله های دارای انتهای غیر مسدود تعیین شد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fasele-paye-lole_329189_7678.zip1.8 MB

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar