اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود تحقیق طلاق و عواقب آن

دانلود تحقیق طلاق و عواقب آن

چكيده تحقيق

در اين گفتار ابتدا كوشش شده است تعريفي از طلاق به دست داده شود سپس ، اهداف و ضرورت پرداخت به موضوع و پيشينة تحقيق مورد بحث قرار گرفته . در اين تحقيق ، واژگان كليدي خانواده ، ازدواج ، جدايي ، طلاق نكاح ، نهاد و عرف بكار رفته است. و اقدام به طبقه بندي مسائل اجتماعي شده است. مسئله ي اجتماعي كه دراين گفتار به طور خاص به آن پرداخته شده مسئله ي طلاق و از هم گسيختگي خانوادگي است. پس از تعيين جايگاه طلاق در حوزه ي مسايل اجتماعي ،‌پاره اي از نظريات مرتبط با طلاق مطرح و به برخورد اديان و مذاهب با مسئله طلاق نيز اشاره شده است. علل و عوامل مؤثر بر طلاق از جنبه هاي ديگري است كه بحث و بررسي شده و اثرات و عوارض طلاق نيز مدنظر قرار گرفته است. در يك چارچوب كلي علل و عوامل مؤثر بر طلاق را مي توان به عوامل زيستي – جسماني ، عوامل روحي – رواني ، عوامل اجتماعي ،‌عوامل اقتصادي و بالاخره عوامل فرهنگي تقسيم بندي نمود.

نوع تحقيق علي پس از وقوع مي باشد و در آن نمونه گيري از جامعه آماري انجام و اطلاعات لازم از طريق پرسشنامه جمع آوري شده . نوع مطالعه ، ميداني است . در اين تحقيق از روش پهنانگه استفاده شده است و روش جمع آوري اطلاعات پرسشنامه ، مصاحبه و اسناد مكتوب مي باشد. تجزيه و تحليل داده ها بر اساس نرم افزار SPSS و استفاده از جداول توزيع فراواني و رسم نمودارها جهت توصيف يافته هاي تحقيق مي باشد.

  مقدمه

عنوان پروژه
اهداف تحقيق

تعيين حدود و چارچوب موضوع تحقيق
بيان و تعريف مسأله
اهميت و ضرورت پرداخت به موضوع
 سابقه و پيشنة تحقيق
فرضيات و سئوالات تحقيق
- متغيرهاي پژوهش
- - متغير مستقل
متغير وابسته


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
talaghhh_330419_5712.zip221.5k

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar