اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود تحقیق طلاق و عواقب آن

دانلود تحقیق طلاق و عواقب آن

چكيده تحقيق

در اين گفتار ابتدا كوشش شده است تعريفي از طلاق به دست داده شود سپس ، اهداف و ضرورت پرداخت به موضوع و پيشينة تحقيق مورد بحث قرار گرفته . در اين تحقيق ، واژگان كليدي خانواده ، ازدواج ، جدايي ، طلاق نكاح ، نهاد و عرف بكار رفته است. و اقدام به طبقه بندي مسائل اجتماعي شده است. مسئله ي اجتماعي كه دراين گفتار به طور خاص به آن پرداخته شده مسئله ي طلاق و از هم گسيختگي خانوادگي است. پس از تعيين جايگاه طلاق در حوزه ي مسايل اجتماعي ،‌پاره اي از نظريات مرتبط با طلاق مطرح و به برخورد اديان و مذاهب با مسئله طلاق نيز اشاره شده است. علل و عوامل مؤثر بر طلاق از جنبه هاي ديگري است كه بحث و بررسي شده و اثرات و عوارض طلاق نيز مدنظر قرار گرفته است. در يك چارچوب كلي علل و عوامل مؤثر بر طلاق را مي توان به عوامل زيستي – جسماني ، عوامل روحي – رواني ، عوامل اجتماعي ،‌عوامل اقتصادي و بالاخره عوامل فرهنگي تقسيم بندي نمود.

نوع تحقيق علي پس از وقوع مي باشد و در آن نمونه گيري از جامعه آماري انجام و اطلاعات لازم از طريق پرسشنامه جمع آوري شده . نوع مطالعه ، ميداني است . در اين تحقيق از روش پهنانگه استفاده شده است و روش جمع آوري اطلاعات پرسشنامه ، مصاحبه و اسناد مكتوب مي باشد. تجزيه و تحليل داده ها بر اساس نرم افزار SPSS و استفاده از جداول توزيع فراواني و رسم نمودارها جهت توصيف يافته هاي تحقيق مي باشد.

  مقدمه

عنوان پروژه
اهداف تحقيق

تعيين حدود و چارچوب موضوع تحقيق
بيان و تعريف مسأله
اهميت و ضرورت پرداخت به موضوع
 سابقه و پيشنة تحقيق
فرضيات و سئوالات تحقيق
- متغيرهاي پژوهش
- - متغير مستقل
متغير وابستهپرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
talaghhh_330419_5712.zip221.5k