اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلودتحقیق تبلیغات به شیوه نوین

دانلودتحقیق تبلیغات به شیوه نوین

تبليغات نوين

 

امروزه با پيشرفت هاي شگرف در عرصه فناوري هاي ارتباطي و اطلاعاتي شاهد به وجود آمدن شكل هاي جديدي از تبليغات هستيم كه طيف متنوعي از اشكال گوناگون تبليغات را از تبليغات بر روي تابلوهاي كامپيوتري گرفته تا تبليغات از طريق گوشي هاي موبايل، تبليغات ديجيتالي، تبليغات اينتراكتيو و تبليغات در شبكه جهاني اينترنت شامل مي شود

 

تبليغات طي گذر زمان تغييرات زيادي داشته و متناسب با پيشرفت هاي هر دوره ويژگي هاي خاص خود را دارا بوده است. امروزه با پيشرفت هاي شگرف در عرصه فناوري هاي ارتباطي و اطلاعاتي شاهد به وجود آمدن شكل هاي جديدي از تبليغات هستيم كه طيف متنوعي از اشكال گوناگون تبليغات را از تبليغات بر روي تابلوهاي كامپيوتري گرفته تا تبليغات از طريق گوشي هاي موبايل، تبليغات ديجيتالي، تبليغات اينتراكتيو و تبليغات در شبكه جهاني اينترنت شامل مي شود.

 

ويژگي هاي تبليغات نوين

 

امروزه با پيشرفت هاي صورت گرفته در فناوري هاي ارتباطي و فراگير شدن آنها در بين مردم اشكال جديدي از تبليغات به وجود آمده است. معرفي صرف محصولات در تلويزيون و تكرار بيش از حد آنها نه تنها تاثيري در ايجاد انگيزه براي خريد آنها در مردم ايجاد نمي كند بلكه حتي نوعي واكنش منفي در مخاطبان ايجاد كرده و تنفر و امتناع آنها را برمي انگيزاند. از جمله نكات مهم در تبليغات امروزي به ويژه در جوامع غربي حفظ حريم خصوصي افراد است. در جوامع فردگراي غربي حريم خصوصي افراد از جايگاه مهمي در مناسبات اجتماعي برخوردار بوده و به عنوان يك اصل مهم در تمامي شئون زندگي رعايت مي شود. بر همين اساس تبليغات كنندگان نيز در استراتژي ها و شيوه هاي تبليغات خود به حفظ حريم خصوصي افراد تاكيد ويژه اي دارند.شخصي شدن از ديگر ويژگي هاي تبليغات نوين محسوب مي شود. بر اين اساس تبليغات كنندگان براي فردفرد مخاطبان برنامه تبليغاتي مخصوص به وي را تهيه و تدارك مي بينند. فناوري هاي جديد ارتباطي اين امكان را فراهم مي كنند تا براساس علايق و سلايق افراد گوناگون برنامه هاي تبليغاتي جداگانه اي براي افراد ارائه شود.

 

اشكال نوين تبليغات

 

در حال حاضر تبليغات به منظور ايجاد حداكثر تاثيرگذاري و تناسب با پيشرفت هاي تكنولوژيكي، شكل ها و صورت هاي نويني يافته است. امروزه حجم بالايي از تبليغات در فناوري هاي ارتباطي نوين و به ويژه اينترنت مورد استفاده قرار مي گيرد. يك نمونه از اين نوع تبليغات استفاده از آگهي هاي هوشمندانه به منظور جلب توجه مخاطبان است. نمونه اين تبليغات در اينترنت كاربرد بسياري دارد. از جمله اين تبليغات كه شركت گوگل نيز آن را مورد استفاده قرار داده مي توان به قرار دادن آگهي هاي مرتبط با پرسش هاي كاربران در باكس جست وجو در گوشه سمت راست بالاي صفحه پاسخ ها اشاره كرد. اين روش چند مزيت دارد؛ اول آنكه مزاحم، تحميلي و آزار دهنده نيست، چون از پاسخ ها جدا شده و دوم آنكه فرمت بسيار ساده اي دارد و در يك يا دو خط نحوه برقراري ارتباط با آگهي دهنده را در اختيار كاربر مي گذارد و از همه مهمتر اين كه آن آگهي كاملاً با پرسش كاربران مرتبط است. به عنوان مثال چنانچه كاربر كلمه نرگس را تايپ كند، گوگل علاوه بر آنكه مرتبط ترين پاسخ ها را در مورد كلمه نرگس (به ترتيب ميزان مراجعه اي كه به آن شده است) در اختيار كاربر مي گذارد، در سمت راست و بالاي صفحه، يك فروشگاه گل (كه از گوگل خواسته برايش تبليغ كند) معرفي خواهد كرد. از ديگر شكل هاي تبليغات نوين مي توان به شيوه متعامل و اينتراكتيو اشاره كرد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tablighattt_330422_1846.zip140.7k

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar