اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود پروژه افزایش ادغام شرکت ها در ایران

دانلود پروژه افزایش ادغام شرکت ها در ایران

اهمیت موضوع

رقابت در بازارهای جهانی به حدی گسترش یافته است که تنها تکیه بر کارایی درونی و نکات قوت یک امروزه شرایط اقتصادی جهانی تغییر کرده است و باعث گردیده فضا، مسافت و زمان مغلوب تحولات تکنولوژی شود . انقلاب در حمل و نقل و ارتباطات موجب دسترسی سریع و آسان و کم هزینه شرکت های بزرگ بین المللی به مواد خام نیروی کار ارزان و از طرف دیگر گسترش قدرت انتخاب مصرف کنندگان شده است .

بنگاه به تنهایی تضمینی برای دوام و رشد آن در عرصه جهانی و حتی داخلی نمی تواند باشد و به ناچار بنگاهها باید از جنبه های مشترک قابل بهره برداری یکدیگر نیز استفاده کنند و با هم افزایی جمعی خود رادر مقابل تهدیدهای موجود در محیط رقابتی توانا نمایند . ارتباطات گسترده تجاری و اقتصادی و فرآیند جهانی شدن و پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی و مهمتر از همه اینها منطق اقتصادی ، استفاده از دیوارهای گمرکی را برای مقابله با رقبای قدرتمند صنایع کشور نه توجیه می کند و نه مجاز می سازد . لذا ضروری است که زمینه های لازم برای تقویت توان رقابتی صنایع فراهم گردد .

ادغام شرکتها به دلیل فراهم نمودن زمینه ای برای استفاده بهتر از امکانات موجود نظیر دانش و مهارتهای مدیریتی ، امکان تحقیق و توسعه بیشتر ريال استفاده کاملتر از ظرفیت های تولیدی موجود ، کاهش رقابت داخلی از طریق امتداد و گستردگی عملیات در صنایع مختلف داخلی و بالا رفتن توان مقابله با کالاهای وارداتی ، شانس بیشتر برای ریسک پذیری ( به دلیل جبران ضرر احتمالی از طریق سود سایر فعالیت ها ) ، تضمین تقاضا برای محصول تولیدی موجود در ابتدای زنجیره تولید ، صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و تبلیغات و هزینه های سربار ، حذف واسطه ها وکاهش قیمت تمام شده ، استفاده از صرفه جوییهای ناشی از مقیاس و..... یکی از راهکارهای بسیار موثر برای تقویت توان رقابتی جهت فعالیت در عرصه جهانی است . همین منطق اقتصادی در عرصه بین المللی بسیاری از شرکتها را به تشریک مساعی با یکدیگر تشویق کرده است .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 500 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
edgham-sherkat-ha_330476_3779.zip117.4k

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar