اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود تحقیق جنگل کاری

دانلود تحقیق جنگل کاری

تعاريف

جنگل كاري معادل اصطلاحات Reforestation و Afforestation مي باشد كه هر دو اصطلاح براي جنگلكاري به كار مي رود با اين تفاوت كه اصطلاح اول براي جنگلكاري در مناطقي به كار مي رود كه در سابق پوشش جنگلي داشته، اما در اثر عوامل مختلف از بين رفته است و در نظر است مجددا جنگل در آن كاشته شود، ولي اصطلاح دوم براي مناطق بكار گرفته مي شود كه در نظر است جديدا در آن جنگل احداث شود.

تعريف خشكي : براي اصطلاح خشكي نمي توان تعريف خاصي را ارائه نمود و نظرات متعددي در اين مورد وجود دارد. بعضي ميزان بارندگي را شاخص خشكي در نظر گرفته و عده اي ديگر ميزان بارندگي و حرارت و تعداد بارندگي و تبخير و تعرق را در تعاريف خود مدنظر قرار داده اند.

مفهوم خشكي از نظر شكل زمين، خاك، گونه هاي گياهي، بيلان آبي و فعاليتهاي انساني فوق العاده متنوع است. به همين علت نمي توان هيچ گونه تعريف عملي از محيط هاي خشك به دست داد. اما به هر حال يك عنصر مشترك در تمامي مناطق خشك، خشك بودن آنها است. مهمترين عامل در پيدايش و شناسايي مناطق خشك، محدوديت كمي و زماني ريزشهاي جوي و به دنبال آن خشكي و كم آبي است و از اين رو معيار شناسايي و سنجش مناطق خشك و بياباني ميزان خشكي (ضريب خشكي) است. براي بيان خشكي از شاخصهاي مختلفي استفاده مي شود كه مهمترين آنها به قرار زير مي باشند :


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
jangal-kari_331309_9308.zip47.4k

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar