اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود طرح توجیهی چاپخانه

دانلود طرح توجیهی چاپخانه

.تحلیل فضاي كلان اقتصادي مرتبط با طرح( صنعت/کشاورزی/خدمات)

1-2. کلیات صنعت/کشاورزی يا نوع خدمات مورد نظردربرنامه کسب وکار شما چگونه است؟ (تغییرات تکنولوژیکی،سیاسی,اجتماعی,جمعیتی,محیطی,اقتصادی و.........)

  • تغییرات سیاسی یا اجتماعی آرام به گونه ای که باعث مخدوش نکردن جو جامعه شود ، باعث رونق گرفتن کسب و کار خدمات چاپی می شود . مثلا در هنگام انتخابات فعالیتهای چاپی افزایش می یابد .
  • تغییرات محیطی مثل ایجاد شرکتها، شهرک های صنعتی ، احداث دانشگاهها و ... می تواند تاثیر مثبتی بر صنعت چاپ داشته باشد .
  • تغییرات جمعیتی ، افزایش مهاجرت به داخل باعث می شود اغلب کسبه برای معرفی و تبلیغات شغل خود به صنعت چاپ بیشتر مراجعه کنند .
  • تاثیر این حرفه بر نرخ بیکاری ، باعث افزایش فرصت های شغلی می شود.

 

2-2. وضعيت هر يك از شاخص‌هاي ذيل را در صنعت /کشاورزی یا خدمات مذكور به چه شکل است؟:

- امكان ورود به صنعت /کشاورزی یا خدمات :

اصولا اغلب بخشهای صنعت / کشاورزی یا خدمات ناگزیر به ورود در عرصه چاپ می باشند .

 

- قدرت چانه‌زني تامين‌كنندگان سرمایه :

هر چند بازار آنها رقابتی است، هرچه سرمایه بیشتر باشد قدرت چلنه زنی نیز به مراتب بالا می رود . اما معمولا نرخ مواد اولیه در طول زمان متفاوت است وتغییر پیدا می کند ، به خاطر همین قدرت چانه زنی تامین کنندگان در رقابت نزدیک ، قابل اعتبارسنجی نمی باشد .

- قدرت چانه‌زني مشتريان :

معمولا کیفیت و به همراه درصد ناچیزی قیمت می تواند قدرت چانه زنی مشتریان را به همراه داشته باشد . هرچند صنعت چاپ کالای جانشینی ندارد اما می توان در فضای مجازی اینترنتی و یا با استفاده از سیستم های کامپیوتری کمی از این صنعت فاصله بگیریم .

 

- شدت رقابت دربرنامه کسب وکارمربوطه :

رقابت درحد بالاست چون امکان خلاقیت و نوآوری در این حرفه به ذهن نمی رسد . رقابت معطوف به خوش قولی و کیفیت و طراحی شیک شده است .

 

- امكان وجود كالاها یا خدمات جانشين :

درحال حاضر خدمات جانشین وجود ندارد.

 

- مهمترين معضل يا مشكلي كه نوع محصول يا خدمت شما قادر است در کسب وکارمورد نظر مرتفع نمايد چيست ؟

کاهش کیفیت می تواند مهمترین معضل شناخته شود که می توان با افزایش کیفیت میزان چاپ و نشر کتب و مجلات پرطرفدار را افزایش داد و با این کار باعث کاهش قیمت کتاب شده و با فعالیت بیشتر باعث دسترسی آسانتر افراد به تولیدات چاپخانه شده و رفاه افراد جامعه را به همراه دارد .


  1. شرح کسب و کار(مشخصات شركت یا طرح)

1-3. چشم انداز شركت یا طرح شما چيست؟

طرح می تواند سفارشات چاپی شرکت ها ، ادارات ، تمام کسبه ها و مردم عام را به خود اختصاص دهد . همچنین ایجاد شبکه های اینترنتی هم می تواند هزینه های دریافت طرح و سفارشات را کاهش دهد .

 

2-3. بهترين محل براي تاسيس شركت یا راه اندازی طرح شما در چه محلي است؟

بهترین محل برای تاسیس شرکت در مرکز شهر و یا در محلی که به ادارات و بازار اصلی نزدیک باشد که از امکانات رفاهی همچون آب ، برق ، گاز ، تلفن ، و از همه مهمتردسترسی به وسایل حمل و نقل آسان باشد .رسیدن کارکنان به محل کار آسان و کم هزینه باشد .چون شیفت کاری چاپخانه در دو نوبت صبح و عصر می باشد نیاز به سلف سرویس نمی باشد اما باید محیطی برای استراحت کوتاه کارکنان در نظر گرفته شود .

 

3-3.آيا به جز دفتر اصلي به مكان‌هاي ديگري مانند انبار و يا كارگاه نيازمنديد؟

با توجه به اینکه طرح نو می باشد ما یک چاپخانه متوط احداث می کنیم که یک انبار جهت نگهداری کاغذ و مرکب لازم است که ما این انبار را به صورت زیرزمین در زیر مغازه در نظر گرفته ایم .

 

4-3. مساحت پيش‌بيني شده براي هر يك از بخش‌هاي مورد نظر در شركت یا طرح چقدر است؟

مساحتی که در نظر گرفته شده است 60 مترمربع در خیابان اصلی در نظر گرفته شده است.

 

5-3.آيا امكان تامين مواد اوليه در محل پيش‌بيني شده وجود خواهد داشت؟

خیر ، تمام مواد اولیه یا از خارج توسط تاجران و یا در مراکز استان های بزرگ ، عرضه می شود . ما نیز برای تامین مواد اولیه به مشهد رفته و از آنجا تهیه می کنیم .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
chapkhane-kar_332140_5261.zip1.9 MB