اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود پروژه اینترنت ماهواره ای

دانلود پروژه اینترنت ماهواره ای

پیشگفتار :

نوآوری در شاخه های مختلف علم کم نبوده و نیست ولی به جز تعداد انگشت شماری از آنها ، مابقی ، همگی « راحت تر » ، « بیشتر زندگی کردن » و « با لذت و هیجان زندگی کردن » را برای انسان به ارمغان آوردند. طبعاً روح تعالی طلب و لذت جوی بشر آغوش خود را برای این رده از نوآوری ها     می گشاید و به آن خوش آمد می گوید .

مطالب این پروژه نه جدید است و نه نوآوری ؛ نه مال من است و نه چیزی غیر آنچه دیگران گفته اند بیان داشته ام . یکایک مطالب در مراجع مختلف هست و به یک منبع خاصی مقید نشده ام تا دستم برای حذف و اضافه و تغییر آنها باز باشد .

 

فصل اول به معرفی اینترنت ماهواره ای که یکی از روشهای دریافت اطلاعات با سرعت بالا استفاده از ماهواره می باشد پرداخته است و روش کار آن مورد بررسی قرار گرفته است .

 

فصل دوم نیز اینترنت ماهواره ای را به سه قسمت اینترنت آفلاین ، یک طرفه و دوطرفه تقسیم بندی کرده است .

 

فصل سوم سخت افزار ها و نرم افزارهای مورد استفاده برای اینترنت ماهواره ای را معرفی کرده است که سخت افزار های آن عبارتند از : dvb card , Dish , LNB است . نرم افزار ها نیز شامل : (نرم افزار های دانلود آفلاین ) و (نرم افزار های اینترنت یکطرفه ) می باشد .

 

و اما سخن همیشگی : ادعائی نیست که این پروژه بتواند پاسخگوی همه سئوالات علاقه مندان باشد بلکه آرزومندم بتواند سئوال برانگیزد و شک ایجاد کند ؛ چرا که سئوال و شکّ مقدمه یقین است .

پیشاپیش تمام کاستی های آن را می پذیرم و ضمن پوزش از شما استاد عزیز ، انتقادات و پیشنهادات دلسوزانه شما را به دیده منت پذیرا هستم .

بر خود لازم می بینم از برخی از آنهایی که در این زمینه مرا کمک و همراهی کرده اند اساتید گرامی آقایان چهکندی و محمدزاده و استاد خوب خودم آقای کریمیان نام ببرم و برایشان آرزوی آینده ای سبز و بالنده کنم .

در پایان دست شما خواننده گرامی را به عنوان دوستی جدید می فشارم و بدین دوستی افتخار خواهم کرد .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
internet-mahvarei_332151_8549.zip2.2 MB

دانلود تحقیق عنبيه چشم جهت تشخيص هويت انسان

دانلود تحقیق عنبيه چشم جهت تشخيص هويت انسان چکیده مطالبامروزه نياز به سيستم‌هاي تشخيص هويت افراد با دقت و قابليت اطمينان بالا در حال گسترش است. پيشرفت‌هاي اخير در زمينه تکنولوژي اطلاعات و بينايي ماشين و نيز نياز روزافزون به امنيت، باعث شده است که پيشرفت‌هاي سريعي در زمينه تشخيص هويت افراد به صورت هوشمند و بر مبناي بيومتريک‌ها بدست آيد. بيومتريک، علمي است که به اندازه‌گيري ويژگي‌هاي فيزيولوژيکي و يا رفتاري افراد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله کارتهای اعتباری بین المللی

دانلود مقاله کارتهای اعتباری بین المللی مقدمهكارتهای اعتباری اصطلاحا به سری كارتهائی اطلاق می گردد كه شخص با توجه به میزان اعتباری كه بانك صادر كننده كارت به او داده ، بدون داشتن موجودی امكان برداشت از حساب خود ( تا سقف اعتبار )را دارد و پس از مدت معینی بدون هیچ گونه كارمزدی بدهی خود را به بانك پرداخت می نماید.با توجه به كاربرد فراوان كارتهای اعتباری و پیشرفت تكنولوژی ارتباطات امكان صدور این كارتها به صورت بین المللی فراهم آمده و دارنده ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar