اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود مقاله دستگاه اندازه گيري مختصات CMM

دانلود مقاله دستگاه اندازه گيري مختصات CMM

معرفي دستگاه CMM

شركت DEA ايتاليا اولين مخترع CMM در جهان است كه در حدود 40 سال قبل(سال 1963 ) اولين CMM بنام Alfa را ساخته است .در دهه 80 تغييرات عمده و پيشرفت هاي زيادي در ساخت و طراحي CMM ها ايجاد شد و نسل ماشين هاي CMM امروزي از سال 1990 طراحي و ساخته شده است .

بازرسي ورودي ها (كنترل قطعات سازنده) :

شركت هاي مادر مثل شركت ايران خودرو سازنده هاي بسياري دارند كه قطعات مصرفي آنها را تامين ميكنند ، به جهت آنكه كيفيت قطعه ساخته شده توسط سازنده  با مشخصات در خواستي مطابقت داشته باشد ، قبل از ارسال به خط توليد نهايي قطعات به آزمايشگاه شركت مادر ارسال و تست هاي مختلفي طبق استاندارها و نقشه هاي مربوطه انجام ميشود كه يكي از آنها اندازه گيري قطعه مي باشد .در اين حالت قطعه در محل ديگري توليد و جهت دريافت تاييديه به شركت اصلي ارسال و به صورت رندوم اندازه گيري ميشود .

استفاده در محل كارخانه (In line , Side line , Off line ) : جهت كنترل خط توليد و با هدف كم كردن دوباره كاري و دور ريز و اصلاح روش توليد از CMM به سه روش زير استفاده ميشود .

1-2 ) Off line :

به اين صورت كه يك فضاي مناسب از نظر شرايط محيطي در خارج از محل توليد در كارخانه CMM را قرار ميدهند و قطعه توليد شده را از خط به سالن CMM جهت اندازه گيري ارسال ميكنند و تتيجه به واحد هاي مربوطه ارسال ميشود .در گذشته روش كار فقط به همين صورت بود ولي از 1990 به بعد اين روش تغيير كرده و كمتر مورد استفاده دارد .

2-2 ) Side line :

با توجه به اينكه در روش Off line در زمان ارسال قطعه و اندازه گيري و ارائه گزارش ، تعداد زيادي قطعه توليد ميشود و اگر قطعه معيوب باشد مقدار زيادي ضايعات بوجود ميآمد سعي بر اين شد كه سيستم كنترلي به خط توليد نزديك تر شود ، كه اين كار مستلزم ايجاد تغييرات و اضافه كردن قابليت هاي به دستگاه جهت غلبه بر شرايط نامناسب محيط توليد ( از جمله دما ، رطوبت ، گرد وغبار ، ارتعاش و ... ) و افزايش سرعت بود .

دستگاه بازويئ دوقلو
دستگاه بازوئي با يك ستون
بازرسي ورودي ها (كنترل قطعات سازنده) :
CMM چه پارامتر هاي را ميتوان اندازه بگيرد :
شناخت دستگاههاي CMM :
انواع CMM :
دسته بندي پراب ها :
نرم افزار(soft ware) :
4- دقت و خطاي دستگاه :

شامل 38 صفحه فایل word


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
dastgahe-andazegiri-cmm-_367391_3302.zip2.2 MB

دانلود پاورپوینت رایانش ابری وکاربرد آن در تلفن های همراه

دانلود پاورپوینت رایانش ابری وکاربرد آن در تلفن های همراه — در چند سال گذشته همواره کلماتی جدید حاصل اتفاقات یا اختراعات جدید به گوش می رسند که قبل از آن نامفهوم بودند به عنوان مثال تبلت وسیله ای که امروزه همه اگر نداشته باشند آنرا کاملا می شناسند و زمانی که شرکت اپل برای اولین بار یک نمونه از آن را رونمایی کرد خیلیها تصور نمی کردند با این سرعت فراگیر شود و حتی آن را وسیله ای نا کارآمد و لوکس توصیف کردند . — مشابه همین اتفاق در سطحی بسیار وسیع چند سا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله بادبندهای واگرا

دانلود مقاله بادبندهای واگرا بادبندهاي واگرا داراي قابليت بسيار خوب جذب انرژي و نيز شكل پذيري و سختي مناسبي هستند و در عين حال استفاده از آنها در سازه ها با ظرافت هاي ويژ هاي همراه است بطوريكه عدم طراحي مناسب و اجراي نكاتي خاص اعتبار سيستم را براحتي مخدوش مي كند . متأسفانه در كشورمان طراحي و اجراي اي نگونه سيستمها بر مبناي ضوابط خاص صورت نم يگيرد و در نتيجه مقاو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar