اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود پروژه مالی شرکت شیر قوچان

دانلود پروژه مالی شرکت شیر قوچان

شير به عنوان يك ماده غذايي ارزشمند نخستين و كاملترين غذاي نوزاد انسان و حيوان را تشكيل مي دهد و در تمام طول دوران رشد عنصري حياتي در جيره غذايي و الگوي تغذيه محسوب مي شود .

مواد غذايي مختلفي كه مورد استفاده بشر قرار مي گيرند عمدتاً به عنوان ماده غذايي آفريده نشده اند بلكه يك قسمت از يك موجود جاندار و يا زنده بوده يا مثل تخم مرغ و عسل جهت برآوردن احتياجات ديگري از قبيل ازدياد نسل و تغذيه زمستاني مي باشد . مواد غذائي نباتي هر كدام قسمتي از گياه و نبات مانند ميوه ، ريشه ، ساقه و برگ مي باشند در حالي كه شير را به عنوان هديه اي از مادر به فرزند خويش به عنوان اولين ماده غذايي نوزاد بايد شناخت كه تمام مواد غذائي مورد نياز بدن را داراست .

تأثيرات شيردرانسان وجامعه

شير با 30% كل پروتئين 75 % كلسيم و 20 % كالري و همچنين كمتر از 30 درصد چربي مورد نياز بدن را تامين مي كند و از لحاظ اقتصادي شير و فراورده هاي آن از جمله ارزانترين منابع تامين پروتئين جامعه مي باشد. شير پاستوريزه و هموژنيزه مورد تاكيد محافل بهداشتي و پزشكي مي باشد. استفاده از شير و لبنيات پاستوريزه به لحاظ فعال بودن ميكرو ارگانيسم ها و باكتري هاي بيماري زا خطراتي را متوجه سلامت انسان مي كند بويژه آنكه برخي از بيماري ها بين انسان و دام مشترك بوده و به راحتي از طريق مصرف شير آلوده به انسان منتقل مي شود به همين دليل استفاده از شير هموژنيزه و پاستوريزه شده را براي جامعه مفيد دانسته و به همين خاطر تصميم به ساخت يك واحد صنعتي توليد شير پاستوريزه و هموژنيزه

گرفته ايم .

شير را نمي توان به عنوان مخلوطي از پروتئين ، چربي ، كربوهيدرات ، مواد معدني و ويتامين ها معرفي كرد چون عملاً مخلوط كردن اين مواد هيچ موقع شير را بوجود نمي آورد. آزمايشات مختلف انجام يافته در زمينه كشف چگونگي مخلوط شدن مواد شير با هم هيچ موقع جواب كامل و گويايي نداده است اما به صورت كلي شير از پروتئين ، چربي ، كربوهيدرات ، مواد معدني و ويتامين تشكيل شده است كه ساختمان شير را از حالت خيلي ساده تا كمپلكس تشكيل مي دهد شير را نبايد به عنوان يك نوشيدني ساده تلقي كرد بلكه ماده خام و اصلي خيلي از فراوردهاي ديگر مانند خامه ، پنير ، شيرخشك و همچنين بستني مي باشد. براي اينكه بتوان به طور صحيح تركيب شير را بررسي كرد بهتر است آن را به دو قسمت آب و ماده خشك تقسيم كنيم . آب 4/87 درصد از شير را تشكيل مي دهد و ماده خشك بقيه آن را تشكيل مي دهد. ماده خشك از لاكتوزها چربي مواد ازته و مواد مينرال تشكيل شده است .

شير در جاهاي مختلفي كاربرد دارد از جمله : صنايع غذايي و صنايع داروسازي . در صنايع غذايي شير عامل توليد انواع خوراكي ها مي باشد كه به اختصار توضيح داده شده است اما در منابع دارو سازي براي ساخت آنتي بيوتيك ها و داروهاي بيولوژيكي و همچنين ساخت داروهاي مرحله اي از شير استفاده مي شود به اين ترتيب كه شير را به مواد اوليه تجزيه كرده و بر روي حيوانات آزمايش مي كنند و نتايج آن را در ساخت داروهاي جديد اعمال مي كنند . شير از لحاظ رقابت با مواد غذايي ديگر مانند سبزيجات ، ميوه جات و پروتئين ها و گوشت يكي از بهترين مواد غذايي مي باشد و همچنين درصد زيادي از مردم به جاي استفاده از مواد فوق الذكر از شير استفاده مي كنند.

براي اينكه درصد زيادي از جمعيت كشورمان را جوانان و نوجوانان تشكيل مي دهند مصرف روزانه شير و لبنيات باعث جلوگيري از ابتلاي آنها به بسياري بيماريها مي شود. خوشبختانه اين فرهنگ در ميان مردم به صورت همه گير در آمده است كه از شير و مشتقات آن به صورت روزانه استفاده مي شود به اين دليل فروش روزانه شير روز به روز افزايش مي يابد .

بررسي اقتصادي طرح

همانطور که گفتيم شير 30 درصد كل پروتئين 75درصد كلسيم 20 درصد كالري و كمتر از 30 درصد چربي مورد نياز بدن انسان را تامين مي كند. به لحاظ اقتصادي نيز شير و فراورده هاي آن از جمله ارزانترين منابع تامين پروتئين جامعه است. امروزه استفاده از شير پاستوريزه و هموژنيزه مورد سفارش و تاكيد محافل بهداشتي در جهان قرار دارد و بسياري از اين مراكز از جمله سازمان بهداشت جهاني اساساً استفاده از شير غير پاستوريزه و هموژنيزه را در الگوي تغذيه مردم كشورها بويژه كودكان مردود نمي دانند بلکه از دولت ها مي خواهند كه كنترل و نظارت دقيقترو گسترده تري در اين زمينه به عمل آورند .

مقدمه      4
تاثيرات شير در انسان و جامعه4
بررسی اقتصادی طرح        7
توليد شير  7
کاربرد محصول    7
کالاهای رقيب         8
بررسی فنی8
سيستم حسابداری     10
وسايل اداری ورفاهی11
 مشخصات ماشين آلات وخط توليد       12
تاسيسات   15
مواد اوليه  20
برآورد هزينه آب , برق وسوخت مصرفی         21
بر آورد هزينه هاي تعميرات و نگهداري22
بر آورد هزينه استهلاك   23
هزينه هاي توليد ساليانه       23
هزينه هاي قبل از بهره برداري         24
چارت سازمانی      25
بر آورد حقوق و دستمزد      25
قيمت تمام شده محصول       27
قيمت فروش محصول28
بر آورد سرمايه ثابت28
بر آورد سرمايه در گردش    29

 

شامل 29 صفحه فایل word


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
shir-quchan_388300_9911.zip82k

دانلود تحقیق مفاهیم شبکه در سيستم عامل UNIX

دانلود تحقیق مفاهیم شبکه در سيستم عامل  UNIX تاريخچه طولاني يونيكس كه مي توان گفت بخشي از آن خوب و بخشي از آن بد مي باشد , مطالعه اي است در پشتكار و استقامت, تغييرات ناگهاني در جهت توسعه نرم افزار, و جشن پيروزي تكنولوژي خوب بر روش برخورد هرج و مرج طلبانه اي كه بعضي اوقات صنعت كامپيوتر با محصولات خوب پيش مي گيرد . به دهه 1960 برمي گرديم , هنگامي كه پيشرفت و توسعه كامپيوتر حوزه كاري تعداد اندكي شركتهاي پيشگام در صنعت و دانشگاههاي پيشرو بود . ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود تحقیق عوامل عدم پیشرفت عشایر در امور زندگی

دانلود تحقیق عوامل عدم پیشرفت عشایر در امور زندگی واقعیت این است که هر موضوع که صرفاً قابل تحقیق باشد نمی تواند مناسب برای یک رساله باشد بلکه بایستی موضوعی انتخاب شود که در پایان تحقیق محقق از انجام آن مطالعه و نتیجه ای که از مطالعه جامعه خواهد شد راضی باشد از دیدگاه اینجانب عدم پیشرفت عشایر در امور زندگی از مسائل گوناگونی سر چشمه می گیرد که باعث شده همیشه عشایر در جامعه در سطح پایین باقی بمانند که در این تحقیق به عوامل موثر در عدم پیشرفت عشایر د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar