اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود تحقیق طراحی سایت آژانس مسافرتی

دانلود تحقیق طراحی سایت آژانس مسافرتی

یکی از عمده ترین اهداف طراحی وتولیدکامپیوترها انجام عملیات ذخیره سازی،بازیابی داده ها واطلاعات و انجام انواع محاسبات به وسیله آنها می باشد.برای تحقق بخشیدن به این اهداف وجود دو جزء اصلی یعنی سخت افزار و نرم افزار الزامی است.
با پیدایش اولین کا مپیوترها نیاز به وجود برنامه هایی که بتوان بابکارگیری آنها کامپیوتر را مورد استفاده قرار داد،احساس شد واز آنجا که پردازش در کامپیوترها بر اساس مبنای باینری یا همان(0و1)است. اولین نرم افزارهایی که توسط متخصصین طراحی گردید به زبان ماشین(0و1)نوشته شد.این روش تولید نرم افزار کار دشوارو وقت گیری بود که محدودیت های زیادی را در برداشت.بنابراین متخصصان علوم کامپیوتر تصمیم گرفتند تا نرم افزاری را تولید کنند که بتوانندبا استفاده از آنها هر نوع برنامه ای را با سرعت ودقت به زبان ماشین تبدیل کنند.این امر منجر به تولیدشاخه ویژه ای از نرم افزار ها به نام زبان های برنامه نویسی شد.به این ترتیب به موازات رشد وتکامل صنعت سخت افزار ،زبان های برنامه نویسی  کامپیوتر نیز خط سیر تکاملی خود را از زبان ماشین واسمبلی به زبان های برنامه نویسی سطح بالا،ساخت یافته،شی گرا و ویژوال طی کرده وهر روزه زبان های برنامه نویسی کاربردی تری را در اختیار برنامه نویسان قرار دادند.در حال حاضر محدوده زبان های برنامه نویسی کاربردی تری را در اختیار برنامه نویسان قرار  دادند .در حال حاضر محدوده زبان های برنامه نویسی گسترده شده و با حضور سیستم عامل ویندوز  و رایج شدن شبکه های کامپیوتری به خصوص اینترنت،این مسئله شدت بیشتری پیدا کرد.
همگام با پیشرفت فناوری های دیگر زبان های برنامه نویسی نیز ارتقاء پیدا کرد.وقتی زبان c طراحی و پیاده سازی شد،تحول بزرگی در دنیای برنامه نویسی بوجود آورد.زبان های متعددی از خانواده زبان c طراحی و پیاده سازی شدند که محبوب ترین آنها زبان c#.net است.
این پروژه در رابطه با زبان های برنامه نویسی سطح بالا و مدرن که قابلیت برنامه نویسی  در محیط سیستم عامل ویندوز رانیز داشته باشند،تالیف شده است.

مقدمه 1
مقدمه2
توضیح خلاصه در مورد پروژه4
فصل اول:مقدمه ای بر اینتر نت و برنامه نویسی وب5
Html6
اینترنت8
وب چیست؟ 9
ASP تاریخچه10
فصل دوم: تاریخچه C# 28
ساختار در C#32
آر ایه درC#35
رشته درC# 38
 پایگاه داده درC#39
فصل سوم: تاریخچهSQL48
 دستورات SQL 50
شرح پروژه 75
نتیجه گیری 84

 

شامل 90 صفحه فایل word



پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
azhans-web-site-pn_394793_4054.zip117.6k