اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود پروژه مونوگرافی روستای بادخور

دانلود پروژه مونوگرافی روستای بادخور

در تقسيمات كشوري قوچان به دو بخش مركزي و باجگيران تقسيم شده است.
روستاي بادخور جزؤ دهستان شيرين دره (مزرج) بخش مركزي، شهرستان قوچان، استان خراسان رضوي مي باشد، كه لهجه شان كردي مي باشد. (منبع جهاد كشاورزي شهرستان قوچان)
2.    موقعيت عمومي خصوصي جغرافيايي: (حدود و وسعت)
روستاي بادخور در شمال شرق شهرستان قوچان مي باشد در فاصله 15 كيلومتري اين شهرستان واقع شده است.
مساحت كل اين روستا حدود 15 هكتار (مساحت قسمت مسكوني) اين روستا از شمال – روستاي زوخانو و از جنوب به روستاي يوسفخان و از شرق به روستاي آبشوري و از غرب به روستاي آق كاريز متصل مي گردد. اين روستا در كناره هاي بيش دره، ييلاق، سرچيل و قره ميخ واقع گرديده.
موقعيت اين روستا به صورتي است كه امروزه به عنوان يك مكان توريستي و تفريحي در استان خراسان معرفي شده است. اين روستا جاذبه هاي طبيعي و تاريخي بسياري دارد، توجه گردشگران بسياري را به خود جلب كرده است.
3.    ناهمواريها
در اطراف اين روستا كوههاي زيادي به چشم مي خورد. وضع طبيعي اين روستا كوهستاني است و دشت ندارد. مردم در كوهپايه ها اقدام به خانه سازي كرده اند و زمين هايشان در دامنه كوهها هستند كه معمولاً ناهموارند بعضي از اين كوهها عبارتند از: ييلاق، حاجيمانلو، كه در اين كوه يك چشمه وجود دارد كوه ببري، كه در اصطلاح محلي به آن تخته بيره مي گويند. كوه كره بزرگ، قره ميغ، سرچيل، گاو خانه، ساسي گل، كافرزد كندر، قرش باسين، آق زبند، خليل كوه زروريس در 8 كيلومتري خاور آبادي است.
تپه هايي نيز در اطراف اين روستا است كه اشراف قلعه و كهنه قلعه در بالاي اين تپه ها واقه شده اند.
4.    اقليم آب و هوا:
اقليم هر منطقه بستگي به پارامترهايي از جمله: دما، بارندگي، رطوبت نسبي و تبخير و تعريق و روزهاي يخبندان و غيره دارد كه با توجه به تغييرات اين پارامترها نوع آب و هايي هر ناحيه و اقليم آن مشخص مي شود و در نوع كشت و فعاليت هاي كشاورزي هر منطقه موثر مي باشد. دما يكي از پارامترهاي تاثير گذار در اقليم هر منطقه است. دماي دهر منطقه به گردش عمومي جو و عوامل مهم در تغييرات درجه حرارت مي باشد به اين صورا كه با افزايش ارتقاع از ميزان دما كاسته مي شود.
با محاسبه اي كه در روستاي بادخور صورت گرفته با افزايش 100 متر ارتقاع حدود 5 درجه سانتي گراد از دما كاسته مي شود و ارتفاع اين روستا از سطح دريا 1420 متر است.

رطوبت نسبي:
بادهاي روستا بادخور:
حوادث تاريخي:
موقعيت اماكن عمومي در روستا مثل مدرسه، مسجد، حمام:
4. كوچه ها، ميدان ها و خيابان ها:
5. جدايي مكانها:
6. راههاي ارتباطي با محيط اطراف شهر و روستاهاي ديگر:
انواع ازدواج ها:
زود رسي و دير رسي ازدواج:
مهريه:
شير بها:
جهيزيه:
رسم و رسوم ازدواج:
مراسم عروسي:
داماد سلطاني:
رسومات ازدواج در قديم:
1. تعليم و تربيت در خانواده:
2.  آموزش و پرورش در مدرسه:
1. تفريحات سنتي (در داخل خانواده، روستا و ...)
2. نحوه گذراندن اوقات فراغت (ميهماني، شب نشيني، جشن)

الف) سرگرمي هاي مردان در روستاي بادخور:
ب) سرگرميهاي زنان:
الف) توليد
فرآورده هاي دامي:
عقايد مربوط به دامداري:
رسم و رسومات مربوط به دامداري:
ب) عوامل توليد:
4. تقويم زراعي:
5. نيروي انساني:

 

شامل 101 صفحه فایل word


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
monographi-badkhor_413564_5070.zip254.3k

دانلود تحقیق نانو فناوری و دارو سازی

دانلود تحقیق نانو فناوری و دارو سازی علم نانو فناوری است که طی سالهای اخیر به علت های مختلف مورد توجه محققان قرار گرفته است.چرا که این افراد بر این عقیده اند که این علم تا کنون خدمات بسیاری را به بشریت در طول عمر نه چندان زیاد خود نموده است و شاه کلید پیشرفت علوم و رشته های مختلف در آینده خواهد بود،پس از این رو دانشمندان هر رشته سعی بر پیش بردن تحقیقات خود بر پایه و مبنای نانو می باشند.که از جمله این محققان می توان به پزشکان  و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 13,000 تومان

دانلود تحقیق نانو فناوری با تاکید بر کاربرد در محیط زیست

دانلود تحقیق نانو فناوری با تاکید بر کاربرد در محیط زیست همزمان با توسعه دانش جهانی در مورد مواد در مقیاس نانو و افزایش توانایی کار کردن با ساختارها در این مقیاس, فناوری نانو رفته رفته گسترش یافته و سرمایه گذاری جهانی در این زمینه نیز افزایش می یابد. فناوری نانو در زمینه های از محیط زیست, فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی و تولید مواد مستحکمتر و سبکتر دارای مزایای بالقوه می باشد.تقسیم بندی فناوری نانو در شاخه ها و رشته های مختلف بیشتر مربوط به کاربرد محصولا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 13,000 تومان

دانلود تحقیق واحد بازيابي گوگرد در پالايشگاه

دانلود تحقیق واحد بازيابي گوگرد در پالايشگاه گوگرد یکی از عناصر شیمیایی جدول تناوبی است که نماد آن S و عدد اتمی آن 16 میباشد . گوگرد یک نافلز فراوان  ، بی بو ،  بی مزه و چند ظرفیتی است که بیشتر به شکل کریستالهای زرد رنگ که در کانی های سولفید و سولفات بدست می آید شناخته شده میباشد .گوگرد یک عنصر حیاتی و لازم برای تمامی موجودات زنده میباشد که مورد نیاز اسید آمینوها و پروتئین ها میباشد. این عنصر به صورت اولیه در کودها استفاده میشود ول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 13,000 تومان

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar