فروش ویژه و ارزان بیش از 10 هزار فایل دانشجویی فروش ویژه کسب درآمد دائم سیستم تبادل لینک یونی سلس یونی سلس بلاگ یونی سلس

اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . سیستم تبادل لینک هوشمند یونی سلس به صورت کاملا رایگان آماده تبادل لینک با شماست لطفا از طریق بنر و اسلاید شو تعیین شده اقدام نمایید ........... 3 . با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک دیگر استفاده نمایید .......

دانلود تحقیق مشخص سازی همریختی ها در جبرهای باناخ

دانلود تحقیق مشخص سازی همریختی ها در جبرهای باناخ

مسئله مشخص سازی همریختی ها در سال 1970 توسط کاپلانسکی( Kaplansky)با سوال زیر در مورد نگاشت های خطی آغاز شد،آیا هر نگاشت خطی وارون پذیر یکانی از یک جبر به جبر دیگر یک همریختی جردن است؟
در مورد ابعاد نامتناهی ا.گلیسون [16] ج . کاهانه(J.Kahane)  و و.زلاسکو(W.Zelazko) [20] نشان دادند که هر نگاشت خطی یکانی حافظ وارون پذیر از یک جبر باناخ به یک جبر باناخ جابجایی نیم ساده همیشه ضربی است یعنی همریختی است.
در نتیجه این منتهی شد به اصل زیر که به اصل کاپلانسکی معروف می باشد.
- یک نگاشت خطی حافظ وارون پذیری، پوشا و یکانی از یک جبر باناخ نیم ساده به جبر باناخ نیم ساده دیگر همیشه همریختی جردن است.
چوی(Choi)، هادوین (Hadwin)و... نشان داد در [12] که هر نگاشت خطی خودالحاقی یکانی معکوس پذیر از یک _C^* جبر به_C^* جبر دیگر همریختی جردن است.
جعفریانJafarian)) و سرورSourour)) در [18] ثابت کردند که هر نگاشت خطی پوشا حافظ طیف از B(x) به B(y) یکریختی یا پاد یکریختی است. سرور در [27] ثابت کرد که هر نگاشت خطی یکانی دوسویی حافظ وارون پذیری از B(x) به B(y) یکریختی یا پاد یکریختی است.
در مقاله مورد مطالعه در این پایان نامه نشان داده شده است . هر نگاشت خطی یکانی وحافظ وارون پذیری از یک جبر فون نویمان به هر جبر باناخ نیم ساده الزاما همریختی جردن است .
یکی از نتایج مهم این است که هر نگاشت خطی ویکانی از یک جبر باناخ نیم ساده به روی یک جبر دیگر همریختی است اگر و تنها اگر نگاشت ،به طور کامل حافظ طیف باشد .

مقدمه3
1تعاریف و قضایای مقدماتی
 1-1 جبرهای باناخ و C^*- جبرها6
1-2 عملگرهای فشرده 21
2 نگاشت های خطی بین جبرهای فون نویمان
 2-1 قضیه های اساسی33
2-2 نگاشت های خطی بین جبرهای فون نویمان 44
3 همریختی های جردن
3-1 تعاریف و قضایای اساسی53
3-2 همریختی جردن 63
4 مشخص سازی همریختی ها
کتابنامه88
واژه نامه91

 

شامل 100 صفحه فایل word


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,500 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
jabr-barekh-ham-rikhti-pn_414210_3667.zip453.1k

فروش ویژه و ارزان بیش از 10 هزار فایل دانشجویی

فروش ویژه و ارزان بیش از 10 هزار فایل دانشجویی با سلام و عرض ادب فروشگاه یونی سلس بیش از 10 هزار تا از فایلهای دانشجویی (مقاله ، پایان نامه ، تحقیق و ...) پر فروش خود را به صورت طبقه بندی و دسته بندی شده با نازلترین قیمت به فروش می رساند این فایل ها در تلگرام آپلود شده و به صورت آنی برای شما در تلگرام خودتان ارسال شده و دیگر نیازی به پرداخت هزینه پست و هارد های اکسترنال نیست . بهترین گزینه برای راه اندازی فروشگاه های خرید آنلاین فایل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان 450 تومان 10% تخفیف

فروش ویژه آرشیو دانشجویی به همراه آموزش و هدیه رایگان

فروش ویژه آرشیو دانشجویی به همراه آموزش و هدیه رایگان  با سلام و عرض ادبقابل توجه آموزشگاه ها ، ادارات ، کافی نت ها ، تایپ و تکثیری ها و فروشگاه های اینترنتیفروشگاه یونی سلس در راستای خدمت رسانی و همکاری با ارگان ها و فروشگاه های محترم300 گیگابایت از محصولات ویژه خود را در قالب یک هارد اکسترنال به شرح ذیل عرضه میکند .برای خرید میتوانید از ایمیل و یا شماره تماس استفاده کنیداز طریق تلگرام نیز میتوانید اقدام به گفتگو نماییدTel : 09371323900Email : unisel ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان 450 تومان 10% تخفیف

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

دانلود پایان نامه و پروژه

tabadol link tabadol link

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar