اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود گزارش کارآموزی اداره كل نوسازي مدارس استان گلستان

دانلود گزارش کارآموزی اداره كل نوسازي مدارس استان گلستان

اگر براي بعضي از اعضاي خمشي پيش خيز بخصوصي لازم است تا در هنگام بارگذاري به شكل مورد نظر و در ارتباط با اعضاي ديگر در آيد . بايد اينگونه محدوديتها در مدارك طرح ومحاسبه به روشني مشخص شود .
در خرپاها با دهانه بيش از 12 متر لازم است به اندازه تغيير شكل بار مرده پيش خيز  داده شود . در شاهتيرهاي مربوط به جراثقال با دهانه بزرگتر از 12 متر بايد پيش خيزي در حدود تغيير شكل ناشي از بار مرده به اضافه   بار زنده پيش بيني شود .
تيرها و خرپاهايي كه خيز معيني براي آنها قيد نشده باشد بايد در كارخانه طوري ساخته شوند كه به هر حال پس از نصب تغيير شكل روبه بالا داشته باشند .

انبساط و انقباض حرارتي
بررسي پيش بيني هاي لازم براي اثرات تغييرات دما متناسب با شرايط بهره برداري بايد به عمل آورد . در محاسبات ضريب انبساط و انقباض حرارتي فولاد برابر   به ازاي هر درجه سانتيگراد در نظر گرفته مي شود .
افتادگي ، ارتعاش و انتقال جانبي
الف ) افتادگي
تيرها و شاهتيرهايي كه كفها و سقفهاي ساختماني را تحمل مي كنند بايد با توجهي خاص به تغيير مكان آنها در اثر بارهاي محاسباتي طرح و محاسبه شوند .
تيرها و شاهتيرهايي كه سقفهاي نازك كاري شده را تحمل مي كنند بايد طوري محاسبه شوند كه تغيير مكان حداكثر نظير بار مرده و زنده از  طول دهانه و تغيير مكان حداكثر نظير بار زنده از  طول دهانه بيشتر نشود .
ب)ارتعاش
تيرها و شاهتيرهايي كه سطوح بزرگ خالي از تيغه بندي را تحمل مي كنند بايد باتوجهي خاص به لرزش و ارتعاش حاصل از بارهاي جنبشي محاسبه شوند. در مقطع تير وl طول مركز به مركز تكيه گاهي تير است . همچنين لازم است فركانس نوساني تيرها محاسبه گردد كه اين فركانس بايد از حد احساس بشري كمتر باشد .

پ) انتقال ونوسان جانبي در سازه هاي فولادي
سازه هاي فولادي بايد به سختي و صلبيت كافي داشته باشد و تغيير مكان جانبي آن در مقابل اثر باد با زلزله محدوديتهاي آيين نامه هاي مربوط را برآورده كند .
فساد و خوردگي در فلز
در مورادي لازم است فساد و خوردگي مصالح در طرح و محاسبه اعضاي سازه در نظر گرفته شود و ابعاد آنها طوري داده شود كه اثر خوردگي را جبران كند . و يا در حالت ديگر با حفاظت در مقابل خوردگي به وسيله زنگ زدن و يا راه حلهاي ديگر بايد شرايط بهره برداري حفظ شود.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
edare-madares-golestan_426375_3852.zip9.9 MB

دانلود گزارش کارآموزی پروژه ساختمانی

دانلود گزارش کارآموزی پروژه ساختمانی اين واحدهاي مسكوني درحال ساخت ، واقع در كمربندي اميركلا جنب ام ارآي بوده و شامل 2 بلوك شمالي و جنوبي در ساختمان هاي 7 طبقه در زميني به مساحت 5400 متر مربع شروع به ساخت شده است. البته 50 درصد( 2700 مترمربع ) از اين زمين به احداث بنا اختصاص داده شده است . اين مجتمع بزرگ مسكوني داراي چندين فروشگاه وبانك و امكانات رفاهي ديگر بوده و يك لابي و سالن اجتماعات نيز براي اين طرح در نظر گرفته شده است . مطالعا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی كارخانه ي كاشي مريم

دانلود گزارش کارآموزی كارخانه ي كاشي مريم آسيا کردن و سايش مواد جامد شامل عملياتي است که هدف آن کاهش ابعاد و اندازه مواد است. اين عمل با خرد کردن اوليه ذرات درشت آغاز مي شود و با پودر کردن خاتمه مي يابد. با اين وجود، هدف از خرد کردن تنها بدست آوردن ذرات کوچک از مواد درشت دانه نيست بلکه هدف از آن، فراهم کردن ذراتي با قطر متوسط و مشخص و با دانه بندي مناسب براي توليد محصول مي باشد. به طور کلي، دلايل فراواني براي خرد کردن مواد جامد وجود دارد، ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی كارخانه‌ي صنعتي پيروزي

دانلود گزارش کارآموزی كارخانه‌ي صنعتي پيروزي سيستم مجموعه‌اي از اجزا و روابط ميان آن‌ها كه توسط ويژگي‌هاي معين به هم وابسته يا مرتبط مي‌شوند و اين اجزاء با محيط‌شان در تبادل مي‌باشند و يك كل را تشكيل مي‌دهند. سيستم داراي مرزبندي مشخصي مي‌باشد كه آن را از ساير سيستم‌ها قابل تميز مي‌سازد و در همان حال هر سيستمي جزيي از يك سيستم بزرگ‌تر به شمار مي‌آيد و با آن در ارتباط است. مجموعه اجزا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان