اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود مقاله در مورد عقرب های ایران

دانلود مقاله در مورد عقرب های ایران

با اینکه بیش از سیصد میلیون سال است که عقربها روی  کره زمین زندگی میکنند اما در مقایسه با سایر بند پایان زیست شناسی و بوم شناسی آنها در بسیاری از موارد ناشناخته مانده است به طوری که در خیلی از مناطق کشور ما حتی از زیستگاههای عقرب نیز اطلاعات چندانی در دسترس نیست. بیشتر تحقیقات صورت گرفته در مورد عقربهای ایران به محققین خارجی مربوط  می شود و مبنای قضاوت آنها،مطالعه یک یا چند گونه که به طور تصادفی صید شده است می­باشد.اما اخیرا تحقیقات گسترده تری هم توسط محققین داخلی و هم خارجی صورت گرفته است.

خانواده عقربهای ایران به سه دسته عمده زیر تقسیم می شوند،البته نژادهای خاص دیگری نیز وجود دارند که مختصرا راجع به آنها توضیح داده میشود.ولی از نظر جمعیت،پراکندگی وساختار عمده نژادی گونه های زیر، گونه های غالب در ایران محسوب می­شوند:

Buthidae

Hemiscorpiidae

Scorpionidae

در ادامه شرح مختصری در باره گونه های فوق خواهیم داد و بعد به تفصیل درباره پراکندگی آنها در نقاط مختلف کشور و زیرگونه های آنها همراه با عکس و اسلاید خواهیم پرداخت.

lدر این مقاله از پژوهشهای محققین داخلی و عمده خارجی استفاده شده است امیدوارم که مفید واقع گردد

_______________

شامل 44 اسلاید با فرمت PPT


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Scorpion_439571_9927.zip2.8 MB

نظرسنجی

نحوه آشنایی با ما ؟؟

تبلیغات

فروشگاه تخصصی دانشجویی یونی سلس فروشگاه فایل استوری

تبادل لینک

نرم افزار مورد نیاز


office
firefox
Reader
download
winrar