اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود مقاله همه چیز درباره فایلهای صوتی

دانلود مقاله همه چیز درباره فایلهای صوتی

مقدمه: گسترش روز افزون استفاده از كامپيوتر در شاخه هاي گوناگون و مطرح شدن اين دستگاه به عنوان يك رسانه را ميبايد بيش از هر چيز، مديون چندرسانهاي بودن آن دانست .

اما به راستي چندرسانهاي بودن چيست؟

شايد بتوان اين مفهوم را، تنها در دو كلمه خلاصه كرد: گرافيك و صوت . كاربردهاي كامپيوتر در رشتههاي مختلف گرافيك بر كسي پوشيده نيست و امروزه كمتر كاربري يافت ميشود كه حداقل با يك نرمافزار ساده گرافيكي آشنايي نداشته باشد. آنچه مورد بحث ماست، بخش دوم سيستمهاي چندرسانهاي يا همان صوت است. به راستي چند درصد كاربران كامپيوتر، صوت را ميشناسند و به درستي از آن استفاده ميكنند‚ آيا امكانات صوتي كامپيوتر تنها در حد گوشكردن به يك فايل .mp3 و يا نهايتا ضبط صداست‚سلسله مقالاتي كه از اين پس در اختيار شما قرار ميگيرد، با هدف گسترش و تغيير ديد كاربران كامپيوتر، نسبت به مقولهصوت تهيه ميشود .

هدف از ارائه اين مجموعه، آشنا كردن كاربران با فايلهاي صوتي، نرمافزارهاي ساخت موسيقي و مجموعه نرمافزارهاي ويرايش صوت است .دانشي كه امروزه در سراسر جهان، مورد استفاده و تاييد متخصصين كامپيوتر و موسيقيدانان است .

آرزومنديم كه اين مجموعه مورد توجه شما قرار گيرد و ما را از نظرات و پيشنهادات خود در اين رابطه بهرهمند كنيد .

قالب فايلهاي صوتي
به عنوان اولين گام در شناخت صوت، لازم است با انواع فايلهاي صوتي و كاربردهاي گوناگون و نيز تفاوتهاي آنها با يكديگر، آشنا شويد تا در صورت نياز قادر به انتخاب پسوند مورد نياز خود باشيد .عليرغم آنكه پسوند فايلهاي صوتي بسيار محدودتر از فايلهاي گرافيكي هستند، با اين حال گستردگي آنها، بررسي يكايك اين فايلها را به كاري بسيار وقت گير بدل ميكند .از همين رو، به بررسي سه گروه اصلي فايلهاي صوتي ميپردازيم:

-1فايلهاي.mid

معرفي: از قديميترين قالبهاي صوتي است كه به سبب قابليت ارتباط با آلات موسيقي ديجيتال، بسيار كارآمد و مفيد است .

شيوه كاركرد: براساس نمونههاي صوتي كه از قبل نمونهبرداري شده و روي كارت صدا قرار دارد، عمل ميكند. اين نمونه ها توسط شركت سازنده كارت صدا و به كمك آلات موسيقي گوناگون تهيه ميشوند و بر روي كارت صدا قرار ميگيرند، سپس هنگام پخش موسيقي توسط كامپيوتر، نزديكترين ساز به صداي مورد نظر برگزيده ميشود و با تعريف پارامترهايي چون طول موج صدا، مدت زمان اجراي نت و شدت بلندي صدا، موسيقي مورد نظر اجرا ميشود .

در اين نوع فايلها، به جهت نياز مستقيم دستگاه به بانك صوتي موجود در كارت صدا، كيفيت پخش، رابطه بسيار نزديكي با نوع كارت صوتي دارد .

نقاط قوت: ارتباط با سازهاي ديجيتال، حجم بسيار كم، قابليت ويرايش آسان.

نقاط ضعف: كيفيت نه چندان مطلوب، عدم توانايي در بازسازي صداي انسان.

كاربردها :موسيقي صفحات وب، موسيقي نرم افزارهاي تحتDOS ، ويرايش، نتنويسي و اجراي نتها توسط كامپيوتر.
-2فايلهاي.wav
شامل 10 صفحه فایل word قابل ویرایشپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file-soti_507977_6837.zip44.4k

دانلود مقاله هاب چیست

دانلود مقاله هاب چیست کار اصلی اين دستگاه اتصال دستگاههای موجود در شبکه برای ارتباط با يکديگر و گرفتن سرويس می باشد. HUB ها انواع گوناگونی دارند. آنها را با نوع سرعت و تعداد پورت شناسايی ميکنند. مثلاٌ انواع 32 , 16 , 8 و .... پورته آن را می توانيد در بازار پيدا کنيد. همچنين بسته به نوع شبکه ای که در آن کار می کنيد می توانيد HUB مورد نظر خود را از نوع 10/100 يا 10/1000 و غيره انتخاب کنيد. هاب های 10/100 مخصوص شبکه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود مقاله همه چیز درباره فیبر نوری

دانلود مقاله همه چیز درباره فیبر نوری فيبر نوری يکی از محيط های انتقال داده با سرعت بالا است . امروزه از فيبر نوری در موارد متفاوتی نظير: شبکه های تلفن شهری و بين شهری ، شبکه های کامپيوتری و اينترنت استفاده بعمل می آيد. فيبرنوری رشته ای  از تارهای شيشه ای بوده که هر يک از تارها دارای ضخامتی معادل  تار موی انسان را داشته و از آنان برای انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی استفاده می شود. مبانی فيبر نوری فيبر نوری ، رشته ای& ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود مقاله هوش مصنوعی

دانلود مقاله هوش مصنوعی دهه‌هاي‌ آغازين‌ سده‌ بيستم‌ ميلادي‌ و دوران‌ پيشرفت‌ شگرف‌صنعتي‌، همراه‌ با توليد خودرو بود كه‌ انقلاب‌ همه‌ جانبه‌اين‌ درترابري‌، افزايش‌ شتاب‌ جابجايي‌ و صدها كار و پيشه‌ جديد دررشته‌ها بازرگاني‌ بوجود آورده‌ است‌. به‌ نظر مي‌رسد كه‌ سمبل‌ دوران‌ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان