اطلاعیه فروشگاه

1 . بازدید کننده گرامی : درصدی از درآمد یونی سلس صرف امور خیریه میشود و به خیریه تقدیم میگردد پس بیایید همه با هم حامی نیازمندان باشیم ، فروشگاه یونی سلس از کمک شما صمیمانه تشکر میکند ........ 2 . تمامی مطالب داخل سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارند و از بکار بردن مستقیم این مطالب خودداری فرمایید ، فروشگاه یونی سلس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سو استفاده از مطالب آموزشی موجود ندارد ........

دانلود پاورپوینت اتصال خرجینی

دانلود پاورپوینت اتصال خرجینی


بر خلاف تصور رايج، اتصال خرجيني از صلبيت قابل توجهي برخوردار است و به همين دليل، در قابهاي اتصال خرجيني تحت نيروهاي زلز‌له، لنگرهاي بزرگي در اتصالات ايجاد مي‌شود كه بدليل مقاومت كمتر اتصال نسبت به تير و ستون، شكست در اتصال متمركز شده و اتصال خرجيني از محل جوشها گسيخته مي شود.
اتصال خرجيني داراي صلبيت نسبتاً بالايي است و در هنگام زلزله در آن لنگر ايجاد مي‌شود.
ميزان لنگر در اتصال خرجيني بستگي به شدت نيروي زلز‌له، و آزادي قاب در برابر جابجايي جانبي دارد. در زلز‌له‌هاي شديد، و در قابهايي‌كه فاقد عناصر لرزه‌بر سخت (بادبند، ديوار برشي) باشند، لنگرهاي بزرگي در گره‌هاي ايجاد مي‌شود.
طبق آزمايشهاي انجام شده روي اتصال خرجيني رفتار پسماند اين اتصال از شكل‌پذيري كافي برخوردار نيست و حالت شكست آن نه ناشي از تسليم فولاد، كه به علت تمركز تنش و گسيختگي جوشها است. همين آزمايشها نشان مي‌دهد كه مقاومت اتصال معمولاً كمتراز تير و ستون مربوطه است و اين باعث تمركز شكست در اتصال مي‌شود. شكست ترد اين نوع اتصال، و فقدان يك عنصر برشگير مستقل در آن، اتصال خرجيني را در برابر زلز‌له بسيار خطر پذير ساخته است.

 

شامل 72 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
etesal-khorjin_903471_3341.zip20.9 MB